header
DiaMed-ID Micro Typing System
Test żelowy został wynaleziony przez Yves Lapierre’a w 1984 r., w małym laboratorium serologicznym należącym do Regionalnego Centrum Transfuzjologii w Lyonie. Sprzedaż pierwszych zestawów do mikrometody żelowej DiaMed ID-Micro Typing System rozpoczęła się w 1988 r.
Przez lata oferta testów do badań mikrometodą żelową DiaMed ID-Micro Typing System została poszerzona o asortyment produktów diagnostycznych dla wszystkich testów wykonywanych w laboratoriach serologii grup krwi.
 
Firma oferuje szeroką gamę specjalistycznych urządzeń oraz oprogramowanie, które stanowią Kompletne Rozwiązania dla Zapewnienia Bezpiecznej Transfuzji, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

DiaMed ID-Micro Typing System to Złoty Standard w immunologii transfuzjologicznej. Firma oferuje najszerszą ofertę mikrokart, aplikacji oraz urządzeń do diagnostyki immunotransfuzjologicznej, począwszy od zestawów manualnych, półautomatycznych, aż po kompletne systemy automatyczne.

W celu zapoznania się z kompleksową ofertą firmy DiaMed, prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy DiaHem lub odwiedzenie strony internetowej www.diamed.com.Ponadto w naszej ofercie:

  •  
3S Safe Sampling System/ system do archiwizacji próbek materiału biologicznego, BioSampling Systems Francja
  •  
Uni-Safe/ nakłuwacze do bezpiecznego pobierania krwi z drenów, Central Labo Europe Francja
  •  
Delphyn/ oprogramowanie do zarządzania pracownią immunologii transfuzjologicznej i bankiem krwi, Hemasoft Hiszpania
  •  
JUMP3/ oprogramowanie do zdalnej autoryzacji wyników badań immunotransfuzjologicznych, DiaMed Italy