header
DiaHem AG Diagnostic Products
Firma DiaMed jest światowym liderem w diagnostyce immunohematologicznej. Każdego dnia, mikrometodą ID-Micro Typing System wykonywanych jest ponad milion testów na całym świecie. Firma DiaMed oferuje szeroki asortyment produktów do diagnostyki immunohematologicznej, hematologicznej oraz diagnostyki chorób zakaźnych.

DiaHem AG Diagnostic Products jest wyłącznym partnerem i dystrybutorem firmy DiaMed na terenie Polski.

Spółka DiaHem AG Diagnostic Products została utworzona w 1991 roku, w celu dystrybucji produktów firmy DiaMed AG Szwajcaria. Siedziba firmy DiaHem znajduje się w Bülach, małym malowniczo położonym miasteczku niedaleko Zurychu. Bliskość lotniska w Zurychu (6km) zapewnia efektywną komunikację z wszystkimi rynkami.

Firma DiaHem AG Diagnostic Products jest dystrybutorem metody DiaMed ID-Micro Typing System do blisko 800 laboratoriów immunotransfuzjologicznych w 10 krajach, tj.: Polsce, Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii, Albanii i Bułgarii.

Firma zatrudnia profesjonalny i sprawnie działający zespół osób dający klientom organizacyjne, merytoryczne i techniczne wsparcie.

Firma DiaHem AG Diagnostic Products pracuje zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością firmy DiaMed.


Dyrektor Generalny: Zelimir Dzambas